Erdemir, Bahçeli'siz Türkiye hayali kuranların heveslerini kursaklarında Kaldı

Bahçeli'siz bir Türkiye hayali kuranların hevesleri kursaklarında bırakıldığını ifade eden MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, "Devlet Bahçeli; "Türk Devlet geleneğinin ve devlet adamlığının 21. yüzyıldaki en önemli temsilcisi olduğunu çok net bir şekilde ortaya koymuştur." dedi.

MHP 10.10.2019, 12:21 10.10.2019, 13:08
Erdemir, Bahçeli'siz Türkiye hayali kuranların heveslerini kursaklarında Kaldı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında Bahçeli'siz bir Türkiye hayali kuranların hevesleri kursaklarında bırakıldığını belirtti.

"Genel Başkanımızın sağlık durumunun gayet iyi olması, Bahçeli'siz bir Türkiye hayali kuranların heveslerini kursaklarında bırakmıştır."

İhanet Odakları...

Başkan Erdemir; MHP lideri Bahçeli'nin Türk Devlet Geleneğinin önemli bir temsilcisi olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Devlet Bahçeli; 15 Temmuz sonrası izlediği politika ile Devletimizin ve Cumhuriyetimizin yeniden yapılandırma çalışmalarına yön vermiş, duruşuyla Türk Devlet geleneğinin ve devlet adamlığının 21. yüzyıldaki en önemli temsilcisi olduğunu çok net bir şekilde ortaya koymuştur." 

İradesini bizzat Milliyetçi Ülkücü Hareket' ten, gücünü yüce Türk Milletinden alarak, Devletimizin temellerini sağlam zemine oturtma gayreti içerisinde olan Liderin yokluğunu dört gözle bekleyen ihanet odakları, yarın yine mağlubiyetin kaçınılmaz sonuçlarıyla yüzleşmeye mahkum olacaklardır.

Dünyayı Çay Ocaklarında Kurtarmaya Çalışan Zavallılar!

Çünkü; Ülkücülük, Türk Milletinin var olduğu günden bugüne, milletiyle birlikte var olan tarihi bir ruh halidir.

Bu ruhu, Kürşad ile Çin sarayında, Alparslan ile Malazgirt'te, Ertuğrul Gazi ile Söğüt otağında, Fatih ile İstanbul'da, Mustafa Kemal ile Çanakkale'de, Başbuğ Türkeş ile tabutluklarda, Devlet Bahçeli ile yaşam felsefesinde görürsünüz.

Bu ruh geçmişteki bir çok vaka da olduğu  gibi, bu günde gerekirse milyonlarca Devlet Bahçeli olup, şer odaklarının karşısına dikilecek kudrettedir.

Nifak odaklarının yaymaya çalıştığı fitneye konuşarak kuryelik yapanlar, bu ruhtan yoksun, Dünyayı çay ocaklarında yaptıkları dedikodu edebiyatıyla kurtaracağını sanan zavallılardır. Bu sebeple, Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye olan bağlılığımızı ve desteğimizi anlamaları mümkünü olmayan bir durumdur." dedi.

MHP Liderinin emrinde teşkilatının bir nefer olarak hayatlarını sürdürmeye devam edeceklerini belirten MHP İlkadım ilçe başkanı İkram Erdemir, yazılı basın açıklamasını şu şekilde tamamladı:

Liderimizin Emrindeyiz!

Hiçbir dünyevi menfaat veya makamın, Genel Başkanımıza ve Teşkilatlarımıza olan bağlılığımızın önüne geçmesinin imkanı bu güne kadar olmadığı gibi, bugünden sonrada olma ihtimali yoktur. Yüce Yaradan’ın ömür verdiği süre boyunca, yaşamımızı Ülkücü Hareketin Liderinin emrinde, teşkilatların bir neferi olarak sürdürmeye devam edeceğiz. 

DİĞER MHP HABERLERİNİ BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)