Alexa

MHP Milletvekili Enginyurt; (Af İçin) İnşallah Müjdeli Netice Alınacak

İçeride Kader mahkumlar dışarıda mahkum yakınları af umuduyla yaşarken uzun zamandan beri tartışılan af kanunu veya ceza indirimiyle ilgili gündem devam ediyor.

MHP Milletvekili Enginyurt; (Af İçin) İnşallah Müjdeli Netice Alınacak

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, mahkum affı için mücadele eden isimlerden birisi. Bir grup mahkum yakını ve ailesi Ordu milletvekili Cemal Enginyurt'u TBMM'de ziyarette bulundu.

Ziyarete gelen tutuklu ve hükümlü yakınları Af isteklerini tazeleyerek Milletvekili Enginyurt'a kendileri için verdikleri mücadele için teşekkür ettiler. Enginyurt, Af sürecinin gündemlerinde olduğunu ve sürecin devam ettiğini hatırlatarak, Af için, "gündemimiz de,inşallah müjdeli netice alınacaktır." ifadelerini kullandı.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Bugün saat 17 de TBMM'de, haklarında takipsizlik kararı verilen ve berat eden kişilerin durumlarıyla ilgili açıklama yapacak.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rebay
Rebay - 6 ay Önce

Kader mahkumları için af

yayature
yayature - 6 ay Önce

ulankaşarsussen

EN BÜYÜK BJK
EN BÜYÜK BJK - 6 ay Önce

ŞARTLI TAHLİYE ÇÖZÜM DEĞİL BASİT DAVA DOSYALARINA DİREK AF VERİN ŞARTLI AF TAM AF DEĞİL ADIN BİR TARTIŞMADA GEÇSE VE 100 TL PARA CEZASI ALSAN 5 YIL CEZA TEKRAR ONAYLANDI CİDDİ SUÇLARA HALK TEPKİLİ LAKİN BASİT DOSYALAR DİREK KAPANABİLİR BELLİ BİR TARİHE KADAR OLANLAR

Evren
Evren - 6 ay Önce

2016 tida çıkan yasaya niye hayır demediniz.isinize geldiğinde susup işinize gelmediğinde konuşuyorsunuz.mahkemeye çıkmadan ceza alanlar dan haberin var mı senin güler hanım.kimse demiyor tecavüzcüyü eroyinciyi teröristleri çıkarın diye.siz boş boş konuşarak mazlu mağduru içerde yatırıyorsunuz.

ramazan uysal
ramazan uysal - 6 ay Önce

güler hanfendı mahkumlar nerenıze neyaptıda indirim kabul edilemez diosunuz Allak sizide dusursun insAllah!!

Mahkum yakını
Mahkum yakını - 6 ay Önce

Af istemeyenler susun siz icerdeki herkes suclu degildir

Ali seyrek can
Ali seyrek can - 6 ay Önce

GÜLER hanım akp nin yalakası olabilir.arkadaslar güler hanima soruyorum acaba zengin p.....lerine akp bedelli askerlik adı altında af yaparken parasızlıktan evinde yiyeceği ekmeği düşünen gariban ailelerin çocukları bedelli parasını bulamadığı için doğuda çatışma esnasında şehit olurken acaba bu güler ve güler gibi yalakalar hangi vijdan adaletini dusundulermi acaba ..

Ali seyrek
Ali seyrek - 6 ay Önce

Helal sana MHP