Alexa

MHP'de İhanet Şebekelerine Dikkat

Milliyetçi - Ülkücü Hareketin varlığı Türk milletine Her zaman umut ve güven verdi. Ülkenin sigortası olarak görülen ülkücüler, şehitler verdi, gazileri verdi, 12 Eylül 1980 darbesinde ise mağdur edildiler.

MHP'de İhanet Şebekelerine Dikkat

Garabey, tarafından kaleme alınan, "MHP İçerisinde ki İhanet Şebekeleri" başlıklı makaleden bazı cümleler şöyle:

"Ülkücüleri yok etmek isteyenler, çeşitli oyunlarla, algı politikalarıyla gücünü zayıflatmak ve tarih sayfalarından silmek için ellerinden geleni yaptılar. Ancak, Ülkücü Hareket daha çok güçlenmiş ve sancağını daha yükseklere dikmiştir.

Ülkücü Hareketin geldiği bu noktayı hiç kimse inkar edemez.

Ülkücü Hareketin, şehitlerini, gazilerini, çilekeş insanlarını umursamadan hiç kimse kendi menfaatlerine ülkücülüğü ve ülkücüleri alet edemez. Böyle bir hakkı ve hukuku kendinde bulanlardan ve ısrar edenlerden bunun hesabı elbette birgün sorulacaktır.

Bütün partilerde olduğu gibi MHP içerisinde de koltuk sevdalıları vardır

Diğer siyasi partilere göre bu konuda MHP, daha seçici ve duyarlı olsa da içlerine gizlenmiş hadsiz ve çapsız insanlar malesef ideolijilerine ve davaya zarar vermektedir.

Sayın Devlet Bahçeli'nin elini öpmekle, genel yöneticileri yağlayıp ballayıp ve yanlış istihbaratlar vererek bulunduğu konumu korumak veya daha ileri merhalelere kendini taşımak adına hareket edenlerin sayısı az değildir.

Bu çapsız insanlar, yöneticisi olduğu il ve ilçelerde kendisinden başkasını tanımadığı gibi ortaya bir irade koyamadıkları da bilinmektedir.

Gerçekten ülkücü davaya hizmetleri ve katkıları olan insanlar küstürülmektedir. Çeşitli senaryolar oluşturarak, kısır bir kadro ile iradesiz, kalitesiz, kimliksiz, beceriksiz bir politika izlenmektedir. MHP'nin insanlar gözündeki kalitesi farklı etiketlerle sabota edilerek seviyesiz hale getirmektedir. Ülkücülerin tek beklentisi....

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 14:46
YORUM EKLE