MHP'den Devlet Bahçeli'nin Sağlığı İle İlgili açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın açıklamada bulundu.

MHP 02.10.2019, 23:18 02.10.2019, 23:54
MHP'den Devlet Bahçeli'nin Sağlığı İle İlgili açıklama

Sosyal medya kanallarında ve bazı internet sitelerinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hastaneye kaldırıldılmasıyla ilgili durumun kritik olduğuna dair çıkan asılsız iddia ve söylentilere Semih Yalçın cevap verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın sosyal medya platformu twitter hesabından yaptığı açıklamada bu tür haberlere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi. 

Semih Yalçın, "Kemal Özkiraz isimli bir müptezelin odağında olduğu anlaşılan spekülasyon ve kaos amaçlı bu tür uydurma haberlere itibar edilmemelidir.Camiamızda infial yaratmak, fitne ateşini harlamak için ortaya atılmış olan bu maksatlı iddia, alçakça üretilmiş bir yalandan ibarettir." dedi.

Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Semih Yalçın, "kendisinin siyasetten uzaklaşmasını umanları ye’se sürükleyecek, meydanı boş bulmayı bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak kadar iyidir." dedi.

Semih Yalçının diğer paylaşımları şöyle devam ediyor:

FETÖ zihniyetinin iğfal ettiği ve hemen her mahfilde bulunan kimi siyaset artıkları, 2019 Eylül’ünde Sayın Genel Başkanımızın üst solunum yolları rahatsızlığı dolayısıyla yine ortaya çıkmıştır.

Pusuda bekleyen sırtlanlar; yerine göre çamur atma, yerine göre methüsena, fırsatçılık gibi FETÖ’den öğrendikleri aşağılık taktikleri uygulamaya çalışmışlardı. Ancak bu sırtlanlar sürüsü MHP Liderinin kararlı ve cesur adımları, partimizin tavizsiz duruşu sayesinde püskürtülmüştü.

Şüphe yok ki kendisinin varlığı partimiz için en büyük siyasi kazanç; milletimiz için de birlik ve bütünlük güvencesi,bilgelik ve feraset örneğidir. Liderimizin siyasette itimat telkin eden, dominant ve yapıcı işlevine, hem partimizin hem de Türkiye’nin çok ihtiyacı vardır.

Yorumlar (0)