Alexa

Volkan Yılmaz; Silivri'de Önemli İşler Başardık

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Türkgün yönetici ve çalışanlarıyla bir araya geldi. İstanbul Silivri'de çalışmalarıyla adından söz ettiren Volkan Yılmaz, silivri'de önemli işler başarmaya devam ettiklerini belirtti.

Volkan Yılmaz; Silivri'de Önemli İşler Başardık

Silivri'de Belediye çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Başkan Volkan Yılmaz, Türkgün gazetesi yöneticilerini ve çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaretin yaptığı konuşmada, Silivri'de önemli işler başardıklarını, yaptıkları hizmetlerin kamuoyuna duyurulmasında Türkgün Gazetesinin payının büyük olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisinin 50 yıllık İstanbul özlemini Silivri’de Belediye Başkanlığını kazanarak gideren ve tarihe not düşen Volkan Yılmaz, Türkgün Gazetesi Yazıişleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu ile sohbet etti. Başkan Yılmaz, Yerli ve Milli bir bakış ortaya koyan medyanın önemine de işaret ederek, Türkgün gazetesinin mutlaka desteklenmesi gerektiğini belirtti. Gazeteye destek veren Başkan Yılmaz, bu desteği daha da ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Volkan Yılmaz kimdir?

Volkan Yılmaz, 1972 yılında İstanbul'un Silivri ilçesinde doğdu. Yüksek öğrenimini Uludağ Üniversitesi'nde tamamlayaran Volkan Yılmaz, Akaryakıt sektöründe iş hayatına adımını attı. Aile şirketlerinin ortağı olan Yılmaz, Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası (PÜİS) Üyesi ve Yüksek istişare Konseyi Üyesi'dir. Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin Kurucu da olan Yılmaz, 2008 yılında kurulan Aralarında MHP yöneticilerinin de bulunduğu kısa adı TÜRKATA olan, Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı'nın mütevelli heyetinde sulunuyor.

Uzun yılları profesyonel futbol da oynayan Yılmaz, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda Yönetim Kurulu üyesidir. Teşkilat Başkanlığıda yapan Volkan Yılmaz, 27. Milliyetçi Hareket Partisi'nden İstanbul 3. Bölge 6'nci sıradan milletvekili adayı olmuştur. Volkan Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 22:56
YORUM EKLE