Cumhur İttifakı AK Parti Vezirköprü Belediye Başkan Adayı Murat Gül, seçim çalışmaları kapsamında Vezirköprü Kanyon Kadın Kooperatifi Tekstil’i ziyaret ederek çalışanlarına projeleri hakkında bilgi verdi. Vezirköprü’nün bütün ihtiyaç ve sıkıntılarını tek tek tespit ettiklerini belirten Gül, göreve geldikleri takdirde Vezirköprü’de olumsuzlukların teker teker halledileceğini belirtti.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fc2dbe3f3f9.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fc2d97bb88f.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fc2dbe3f3f9.png)
Seçim Koordinasyon Merkezi’ne önemli ziyaretler
Ardından Cumhur İttifakı AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçen Gül, “Günün tüm yorgunluğunu burada hemşerilerimizle atıyoruz. Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret eden Ziraat Odası Başkanımız Arslan Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Arslan Yıldırım, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayımız Uğur Yazıcı, Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum...” dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fc2d97bb88f.png)
Dünyaya kattığınız +1 değerin farkındayız
Diğer yandan Murat Gül, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü için yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Gerçek dostlar kromozom saymaz. Sıcacık gülüşünüz, saf sevginizle dünyaya kattığınız +1 değerin farkındayız. Sizi çok seviyoruz. Bu vesileyle 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nü kutluyor, down sendromlu dostlarımıza sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fc2de7988ba.png)