Yılport Samsunspor, 11 yıl aradan sonra şampiyonluk kupasıyla Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti. 11 yıl aradan sonra Süper Lig'e çıkmayı başaran Yılport Samsunspor'un yönetim kurulu üyeleri
soner soykan ve Suat Çakır, Belediye Başkanı Demir'e desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
![şampiyonluk kupası mustafa demir](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/05/6467419ed4b2d.png)
Ziyaret sırasında yetkililer, sezon boyunca verdiği sarsılmaz destek için Belediye Başkanı Demir'e teşekkür etti. Belediye Başkanı Demir, takımı başarılarından dolayı tebrik ederek, Süper Lig'deki başarılarından dolayı en iyi dileklerini iletti. Şampiyonluk kupasını görmenin gururunu da dile getirerek, takımın Süper Lig'deki yerini hak ettiğini belirtti.
BAŞKAN DEMİR'E TEŞEKKÜR
Ziyarette konuşan Yöneticiler Soner Soykan ve Suat Çakır, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir, bizlerden sezon başından bu yana desteklerini hiç esirgemedi. İhtiyacımız olduğu an da isteklerimiz gerçekleşti. Biz de şampiyonluk kupasını başkanımıza getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.
‘YÜREKTEN KUTLUYORUM’
Süper Lig için başarı dileklerini ileten Başkan Demir ise "Şampiyonluk kupasını görmek çok güzel bir duygu. Şehrimizin markası takımımız hak ettiği yere Süper Lig'e adından söz ettirerek yükseldi. Başkan Yüksel Yıldırım, yöneticilerimizi, hocamızı, teknik ekibi ve oyuncuları yürekten kutluyorum. Süper Lig'de de Samsunspor'umuzdan güzel başarılar bekliyoruz" dedi.