Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlkadım Belediye Başkan aday adayı Mustafa Umar, yenilikçi ve sıradışı yaklaşımla İlkadım'a hizmet edeceğini açıkladı.Umar, "İlkadım Gençleşiyor" sloganıyla rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında sıradışı bir anlayışla İlkadım'a ve İlkadımlılara hizmet edeceğiz" dedi.
MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Umar, aday adaylığı çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı ortağı AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanlığı ve ilçedeki bazı muhtarları ziyaret etti. Umar ayrıca ilçenin birçok bölgesinde esnaf ziyareti de gerçekleştirdi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae77051ffa.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae7c71fbc4.png)
Her konu ve alanda ekibimiz hazır. Aday olup seçildiğimiz takdirde İlkadım gerçek anlamda kalıcı hizmetlere kavuşacak. Rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında sıradışı bir anlayışla İlkadım'a ve İlkadımlılara hizmet edeceğiz" şeklinde konuştu.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae745b79f3.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae77051ffa.png)
"Hazırlıklarımız Tamam"
Yapılan ziyaretlerden olumlu dönüşler aldıklarını belirten Mustafa Umar, "'İlkadım Gençleşiyor' sloganıyla çıktığımız yolda, toplumun tüm kesimlerine dokunmaya çalışıyoruz. Esnafımızla, vatandaşlarımızla, muhtarlarımız ve STK temsilcilerimizle bir araya geliyor ve onları dinliyoruz. Bilindiği üzere 15 yıldır İlkadım Belediye Meclis üyesiyim. İlkadım'ı tüm bölgeleriyle yakından tanıyorum. İlçemizde yapılması ve yapılmaması gereken işleri çok iyi biliyoruz. Bu anlamda hazırlıklarımız tamam" dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae7c71fbc4.png)
"Kronikleşen Sorunlara Kalıcı Çözümler"
İlkadım'ın Samsun merkezi olması nedeniyle kronikleşen sorunları olduğunu belirten Umar, "Yenilikçi hizmet anlayışı ve gençliğin verdiği enerji ile sorunları masaya yatırıp çözüm noktasında radikal kararlarla vatandaşımızı hizmetle buluşturacağız.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae7ffee870.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657ae84259efe.png)