Samsun’un İlkadım ilçesinde, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte siyasi hareketlilik artıyor. İlkadım Belediye Başkanı ve yeniden aday olan Necattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında ilk merkez seçim ofisini İlyasköy Mahallesi’nde açtı. Yoğun katılımla gerçekleşen açılış, adeta bir miting atmosferinde gerçekleşti.İlyasköy Mahallesi’ndeki Gebililer Dernek binası önünde yapılan açılışa, İYİ Parti İl ve İlçe başkanları, yöneticiler ve meclis üyesi adayları da katıldı. Açılışta gençlerin meşalelerle oluşturduğu coşkulu bir atmosferde, Başkan Demirtaş vatandaşları selamladı.
Başkan Demirtaş açılışta yaptığı konuşmada, "Bugün, yeniden doğan bir umut için büyük bir adım attık. Seçim Koordinasyon Merkezimizin coşkulu açılışını gerçekleştirdik ve bu coşkuyu, heyecanı şehrin kalbinde hissettik. Gördüğümüz kalabalık, sadece bir seçim değil, aynı zamanda bir geleceğe olan inancın ve birliğin bir göstergesi," dedi. Ayrıca, kendisine destek veren herkese teşekkürlerini iletti.Başkan Demirtaş, “Kısa bir süre içinde başarılı çalışmalara imza attık. Biz birlikte bu işi başaracağız. Kazandığımız zaman ilçemiz daha iyi projeler ile hak ettiği konuma gelecek. Yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e2eee741ec4.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e2ef4ea0f8e.png)