Oktay Avcılar, AK Parti'nin İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı olarak, bölgede "gönül belediyeciliği" anlayışını benimseyerek, ilçenin kronik sorunlarına çözümler sunacağını ve sosyal belediyecilik projelerini hayata geçireceğini belirtti.
Oktay Avcılar, Samsun'un İlkadım İlçesinden Türkiye'ye model olacak bir belediyecilik anlayışı için hazırlandıklarını söyledi. Yapılamayanların yapılacağı, İlkadım'ın her alanda zirveye oynayacağı bir dönem için AK belediyeciliğin olmazsa olmaz olduğunu kaydeden Oktay Avcılar, "AK Belediyecilik anlayışımızla birlikte, İlkadım'da artık gönül belediyeciliğinin en başarılı örnekleri yaşanacak" dedi.
Oktay Avcılar, "İlkadım demek, Samsun demektir. İlkadım gibi büyük ve önemli bir ilçede belediye başkanlığı yapmak, büyük bir sorumluluk, heyecan ve enerji ister. Çok şükür bunların hepsine sahip genç bir siyasetçi olarak bu yola çıktım. Yıllarca bu ilçede siyaset yaptım, AK Parti gibi güçlü bir davanın ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Şimdi tecrübelerimi, gençliğimin bana verdiği enerjiyle birlikte ilçeme aktarmak istiyorum" dedi.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/656e13c1ac974.png)
KRONİK SORUNLARA NEŞTER
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Oktay Avcılar, köklü değişimler ve dönüşümler için kapsamlı bir proje süreci geçirdiğini söyleyerek başta ilçenin kronik sorunlarına neşter vuracaklarını, devamında ise sosyal belediyeciliği hızla hayata geçireceklerini belirtti.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/656e13de8f616.png)