Samsun'da çevre bilincini artırmaya yönelik önemli adımlar atan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genç TEMA ekibi, TEMA Vakfı ile birlikte yürüttüğü çalışmaları daha da ileriye taşıma kararı aldı.TEMA Vakfı Samsun İl Temsilcisi Leman ÖZAY, Atakum İlçe Sorumlusu Habib ALAN ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genç TEMA Başkanı Kürşat Furkan AĞIRCA liderliğindeki ekip, Samsun'da gençler arasında çevre bilincini nasıl daha fazla yaygınlaştırabileceklerine dair stratejiler geliştirdi.
Ekip, Başkan Yardımcısı Süleyman Okyay KAYA, Proje Birimi Sorumlu Yardımcıları Veli Can ERDOĞAN, Yasin ÖZEL; Sosyal Medya Birimi Sorumlusu Bakihan AVCIOĞLU ve Sosyal Medya Birimi Sorumlu Yardımcısı Melisa DEMİR ile birlikte, gençlerin çevre koruma bilincini artırıcı yeni projeler üzerinde çalışmaya başladı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genç TEMA'nın bu hareketi, kurucularının izinden giderek Samsun'da yeşil bir gelecek için umut yeşertmeye devam etme misyonunu güçlendiriyor.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65bd5271f07eb.png)