Cumhur İttifakı MHP Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Alanyaykın Mahallesi'nde vatandaşlar tarafından coşku ile karşılandı.Yüksel, burada yaptığı konuşmada, "İlçemize hizmet yolunda attığımız adımları 31 Mart'ta zaferle taçlandıracağız. Salıpazarı hayalimiz, milletimize hizmet sevdamız, samimiyetimizle her geçen gün daha da güçleniyoruz" dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e466b238aa1.png)
OSMAN YÜKSEL KİMDİR?1983 yılında Salıpazarı’nda doğdu. Lise mezunu olan Osman Yüksel Bereket Mahallesi Çarşamba Caddesi üzerinde Unlu Gıda Mamulleri sektöründe hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e466b238aa1.png)
Alanyaykın Mahallesi'nden Tam Destek
Yüksel, mahalle ziyaretlerine devam ederken, Alanyaykın Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşların sevgi ve ilgisiyle karşılaştı. "Alanyaykın tamam inşallah" diyerek, 31 Mart'ta zaferle taçlandırılacak hizmet yolculuğuna vurgu yapan Yüksel, Salıpazarı'na olan bağlılığını ve hizmet aşkını dile getirdi.Birlik ve Beraberlik Mesajı
"Birliğin, kardeşliğin, beraberliğin teminatı olan Alanyaykın Mahallemizin güzide sakinleri ile buluşmaktan büyük onur duyduk" diyen Yüksel, mahalle sakinlerinin göstermiş olduğu teveccüh ve samimiyet için teşekkürlerini iletti. Osman Yüksel, Salıpazarı'nın tüm mahalleleriyle birlik ve beraberlik içinde hizmet edeceklerinin altını çizdi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65e466cfbdd06.png)