Manisa Büyükşehir Belediyespor'un parlayan yıldızı Özlem Işık, İzmir Karşıyaka Belediyesi'nin düzenlediği ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım anısına gerçekleştirilen 35. Zübeyde Hanım Koşusu'nda ikinci oldu. Anneler Günü'ne özel etkinlikler kapsamında yapılan koşu, Anayasa Meydanı'ndan başlayarak Zübeyde Hanım Anıt Mezarı'nda sona erdi.Bu özel günü taçlandıran Işık, 4 kilometrelik parkuru 14 dakika 50 saniyede tamamlayarak büyük bir başarı gösterdi. Türkiye'nin dört bir yanından gelen 2000'i aşkın katılımcı arasından sıyrılan Işık, elde ettiği bu başarıyla Manisa Büyükşehir Belediyespor'un gurur kaynağı oldu. İkincilik kupasını kaldırmanın mutluluğunu yaşayan Işık, performansıyla adından söz ettirmeyi başardı.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/66422fd34d837.png)