Cumhur İttifakı AK Parti atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş, "Büyük Atakum Buluşması" etkinliğinde Atakumlulara hitap etti. Atakum'u insan odaklı bir yönetim anlayışıyla yöneteceklerini vurgulayan Maraş, Atakum için büyük projelerinin olduğunu ve beş yıl yetki istediklerini belirtti. Coşkulu kalabalıkla bir araya gelen ve iftarını da vatandaşlarla açan Maraş, Atakum'un geçmişte kaybettiği zamanı telafi edeceklerini ve ilçeyi geliştireceklerini söyledi.
Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş, "Büyük Atakum Buluşması" kapsamında Atakumlu hemşehrileri ile bir araya geldi. Atakum'u yönetmenin püf noktalarından birisinin teknik kadroyla birlikte insan sosyolojisini ve psikolojisini iyi bilen bir ekiple çalışmak olduğunu kaydeden Maraş, Atakum'da insan odaklı, insan merkezli ve insana değer veren bir yönetim anlayışıyla hizmet edeceklerini ifade etti.
Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş'ın seçim kampanyası coşkulu mitinglere ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda Atakum Türkiş Camii yanında "Büyük Atakum Buluşması" adıyla bir etkinlik düzenleyen Özlem Maraş, önce Atakumlu hemşehrileri ile bir araya geldi, onlarla kucaklaştı ve sonrasında onlara hitap etti. Ardından iftar programı kapsamında iftarını coşkulu kalabalık ile birlikte açtı. Özlem Maraş, yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
En baştan beri ifade ettiğimiz bir konu vardı. Bu seçim öyle sıradan bir seçim olmayacak. Öyle herhangi bir seçim yaşıyormuş gibi sıradan bir Pazar sabahı kalkıp oy vermeye gitmeyeceğiz 31 Mart günü. Atakum bir tercih yapacak. Atakum tercihini; hizmetten, yatırımdan, gelişmeden, büyümeden yana kullanacak. Bir beş yıl daha kaybetmeyecek. Kaybetmemeli. Atakum bunu idrak etti. Atakumlu bunu idrak etti. Bunu sahada görüyoruz. Bunu şu anda Atakum'da bu alanda görüyoruz. Bunu görmemek, bunu hissetmemek artık mümkün değil.
Bakın en başta yine şöyle diyorduk. Atakum 5 yıl maalesef kaybetti ama bunu telafi edecek. Bu geçen beş yılda elde edilemeyen tüm kazanımları telafi edeceğiz. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla tüm Türkiye'de gerçekleşen büyümeden, gelişmeden, yatırımlardan Atakum'a düşen payı fazlasıyla alacağız ve Atakum'a kazandıracağız. Buna söz veriyoruz. Atakum, geçmiş beş yıldaki kayıpların da telafi edileceği şekilde, hak ettiği tüm yatırı
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/66006ff293749.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/6600702405b66.png)
ATAKUM TARİH YAZIYOR
"Değerli Hemşehrilerim, Değerli Yol Arkadaşlarım, Kıymetli Atakumlular,Bugün burada yine tarih yazıyorsunuz. Tarihe not düşüyorsunuz. Bizleri böyle coşku ile karşılayarak, bağrınıza basarak dosta güven veriyorsunuz, rakiplerimizi ürkütüyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/66007284c6287.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/660072fbcb3f3.png)