Alexa

Op. Dr. M. Fatih Sönmez Atakum'da KBB muayenehanesi Açtı

Op. Dr. M. Fatih Sönmez KBB muayenehanesi Atakum’da kokteyl ile açıldı. Sağlık ve iş dünyasından bir çok tanınmış yüz açılışa iştirak etti. 

Op. Dr. M. Fatih Sönmez Atakum'da KBB muayenehanesi Açtı

Samsun-Atakum'da KBB muayenehanesin açılışını yapan Op. Dr. M. Fatih Sönmez, yaptığı açıklamada, Hastalarına daha nezih kendilerini daha rahat hissedecekleri bir ortam sunmak için yola çıktıklarını ifade etti.

Op. Dr. M. Fatih Sönmez'in KBB muayenehanesinin açılışına Sağlık ve iş dünyasından bir çok tanınmış yüz katıldı.

BURUN TASARIMI İLE HASTALAR DAHA AVANTAJLI ve GÜVENDE

Muayenehanenin hastaların daha rahat bir ortamda bulunmalarını sağlamak için özen gösterdiklerini belirten Kulak Burun Boğaz Hastalıklarının tüm hastalıkları ve cerrahileri ile ilgili olan Op. Dr. M. Fatih Sönmez, açıklamasında, Özel ilgi alanlarının burun estetik cerrahisi (rinoplasti), yüz dolgu ve botoks işlemleri olduğunu, İşlem öncesinde detaylı görüşmeler, fotoğraf çekimleri, yeni burun görünümü için bilgisayarlı tasarım sağladıklarını ve bunun ise hastalar için bir avantaj olduğunu söyledi.

Op. Dr. M. Fatih Sönmez kimdir?

Tıp Fakültesi eğitimini Uludağ Üniversitesi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ihtisasını İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlayan Sönmez, zorunlu hizmet görevinden sonra Samsun'da bir özel hastanede iki yıl görev yaptı. Hastalarına daha nezih kendilerini daha rahat hissedecekleri bir ortam sunmak için yola çıkan Sönmez, bu Amaçla özel dizayn edilen muayenehanesinde hizmet sunmaya başladı. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 16:29
YORUM EKLE