Samsun Medya, Sosyal Medya, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’nin (SAMMED) 1. Olağanüstü Genel Kurulu, yoğun bir katılımla dernek binasında gerçekleştirildi. 57 üyesi bulunan SAMMED’in 1. Olağanüstü Genel Kurulu'nda birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verilirken, tek listeyle yapılan seçimlerde oyların tamamını alan İlkcan Ümit Şaşmaz, güven tazeleyerek yeniden SAMMED Başkanı seçildi.SAMMED Genel Sekreterliğine Serdar Oktav, SAMMED Başkan Yardımcılıklarına Hasan Şahin, Nejla Hazinedar, İsmet Aktaş ve Miraç Morçöl, SAMMED Muhasip Üyeliğine Hakan Özenç, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Kadir Yılmaz Çalışkan, Ahmet Tunçay ve Bayram Ocak seçildiler.SAMMED Yedek Üyeleri ise şu isimlerden oluştu:
Haber: Oktay Zerrin - Samsun
- Oktay Zerrin
- Ahmet Onaran
- Dursun Ali Külekçi
- Yakup Özata
- Beytullah Kaya
- Niyazi Öndaş
- Enes Metehan Bal
- Necati Yusufoğlu
- Onur Emirza
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6642911b7b60d.png)