Alaçam ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Bocce Grup Müsabakaları başarıyla tamamlandı. Müsabakalara 16 kız ve 19 erkek Bocce il birincisi takımları katıldı. Samsun ili adına yarışan Alaçamspor Bocce Takımı’nın alt yapısını oluşturan Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi genç kız ve erkek takımları, hem bocce petank hem de volo basamak yarışmalarında grup birincisi oldu.
İl Müdüründen Tebrik
Başarılı sporcular, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar. İl Müdürü Feyzullah Dereci, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ziyarete Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Bocce Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir de katıldı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/6658b1fa2e2fa.png)