Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği okul sporları Bilardo Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği müsabakaları, 24-26 Nisan 2024 tarihlerinde İlkadım Zeki bilardo Spor Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Genç kızlar, genç erkekler ve yıldız erkekler olmak üzere üç farklı kategoride yapılan yarışmalara toplamda 35 sporcu katıldı.
Kategoriler ve Dereceye Girenler
Müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara madalyalarını Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak ve Federasyon İl Temsilcisi Sinan Bıyıklı tarafından takdim edildi. Dereceye giren sporcular, 21-25 Mayıs 2024 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662f5182699fd.png)
- Genç Kızlar Kategorisi:
- Enise Tosun
- Beren Şeker
- Rümeyra Bulut
- Ceren Özge Doru
- Genç Erkekler Kategorisi:
- Yusuf Aydın
- Kerim Barış Gökmen
- Rüzgar Süvari
- Kerem Aksoy
- Yıldız Erkekler Kategorisi:
- Salim Eymen Bolatcan
- Fatih Yıldız
- Taha Germi
- Muhammet Gündoğdu
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/04/662f51a4924d2.png)