Samsun - Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu Okul Sporları Atıcılık İl Birinciliği, genç atıcıların kıyasıya mücadelesine sahne oldu. Bafra Şehit Mustafa Serin Atış Poligonu'nda gerçekleştirilen yarışma, atıcılıkta gelecek vadeden yıldız ve genç sporcuları bir araya getirdi.8 farklı okuldan 21 sporcunun katılımıyla gerçekleşen yarışma sonucunda dereceye giren sporcular, düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Yarışmada başarı gösteren sporcular, 30 Mayıs - 02 Haziran tarihleri arasında Mersin'de yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda Samsun'u temsil etme hakkı kazandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fb6153dfafc.png)
Bu başarılı sporcular, artık gözlerini Türkiye Şampiyonası'na çevirmiş durumda. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sporcuların elde ettiği bu başarıların ilimiz adına gurur verici olduğunu belirtti ve tüm katılımcıları tebrik ederek, Türkiye Şampiyonası'nda başarılar diledi.Samsun'dan Mersin'e uzanacak bu heyecanlı yolculukta sporcularımızın başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fb6153dfafc.png)
Yarışma Sonuçları:
Genç Erkekler Tabanca- Ulaş Buğra Arslan
- Mustafa Enes Yıldız
- Mehmet Kaan İçi
- Cemal Duha Eker
- Ezgi Nur Türkmen
- Begüm Yavuz
- Yasemin Kamyoncu
- Melike Nur Şahin
- Mustafa Enes Güvelioğlu
- Burhan Yusuf Çizmecioğlu
- Taylan Gürsoy
- Mert Turan
- Öykü Kadığoğlu
- Esra Aker
- Hayrunnisa Bayburt
- Aysime Liman
- Tuğsem Ecrin Avcı
- Sümeyye Kalemder
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fb617897274.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65fb6194330a4.png)