SAMSUN - Türkiye Yeşilay Cemiyeti'nin Samsun Şubesinde önemli bir görev değişikliği gerçekleşti. Uzun yıllar boyunca şubeye hizmet eden Muhammet Ali Oruç'tan bayrağı devralan Emre Güneş, yeni Şube Başkanı olarak atandı.
Görevini devraldığı törende konuşan Yeşilay Samsun Şube Başkanı Emre Güneş, Yeşilay'ın misyonunu ve vizyonunu öne çıkararak, sağlıklı yaşam bilincinin yaygınlaştırılması adına yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı. Güneş, "Yeşilay olarak, sağlıklı bir toplum bilincini oluşturmak için çabalarımızı sürdüreceğiz. Muhammet Başkanımızın bize bıraktığı yerden daha ileriye taşımak üzere yönetim kurulumuzla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz," dedi.Görevi devraldığı Muhammet Ali Oruç'a teşekkürlerini ileten Başkan Güneş, Oruç'un bağımlılıklarla mücadeledeki çabaları ve Yeşilay Samsun Şubesi'ne katkılarından ötürü kendisine bir plaket takdim etti.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65cbdad7a5140.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65cbdb7f3750a.png)