KADEF Genel Başkan Yardımcısı Şakir Öksüzoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu ve beraberindeki heyet ve Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.Başkan Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan KADEF gençlik kolları ile sohbet eden Demirtaş, Samsun'u birlikte yönettiklerini, yeni projelerin ilçede hayat bulacağını belirtti.
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş burada yaptığı konuşmada şöyle dedi:''Gençlerimiz bu ülkenin omurgasıdır. Sizler, sadece kendi geleceğinizden sorumlu değilsiniz. Şanlı bir tarihe sahip bu millete karşı da sorumlusunuz. Bugünün gençleri yarınımızı inşa edecek düşüncesiyle, 5 yılda gençlerimize yönelik birçok çalışma yürüteceğiz. Yeni dönemde yine ‘bu şehri birlikte yönetiyoruz’ anlayışıyla, gençlerimiz ile birlikte yeni çalışmalara imza atacağız. Gençlik Kolları Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim''
Hacı Eyüp Güler Demirtaş'ı Makamında Ziyaret Ettiİlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusu hizmet için önemli bir etkendir'' ifadelerini kullanarak, şehrin genel değerlendirmesini yapıp, şehrin yön haritasının oluşmasında fikir ve düşünceleri dikkate aldıklarını'' söyledi.Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a hayırlı olsun dileklerini Başkan Demirtaş'a ileterek, ''Şehrimizin ekonomisini güçlendirmek adına ilçe esnafı ile yerel yönetimlerin birlikte hareket etmesinin çok önemli olduğunu söyledi. Yaşadığımız şehri yönetme düşüncemizi öncelikli hizmet gayesi olarak belirdiğinin altını çizen Başkan Güler, Bu hedefi gerçekleştirmek için yerel yönetimlerin yanında yer alıp kendilerine destek olmaya devam ediyoruz'' dedi.İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, burada yaptığı konuşmada ise, ''Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusu hizmet için önemli bir etkendir. İlkadım Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşlarımızla, meslek örgütleriyle, sendikalarla, kanaat önderlerimizle, şehrin genel değerlendirmesini yapıp, şehrin yön haritasının oluşmasında fikir ve düşünceleri dikkate alıyoruz''dedi.''Ortak akıl"Esnaflar yerel yönetimin en önemli parçalarından birisini oluşturduğuna dikkat çeken Başkan Demirtaş,''Sizlerle her konuda dayanışma içinde olursak, ilçemizin sorunları birlikte aşarız.Şehrimizin modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale gelmesini el birliği ile gerçekleştireceğiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur ise ortak akılın en önemli unsurlarından biri olan ilçe esnafımızdır.Önerilerinizi bizlere her zaman sunmanızı bekliyoruz''dedi.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/upload/kadef-ilkadim-demirtas.jpg)
Hep Yanınızdayız
Başkan Demirtaş'a teşekkür eden ve düşüncelerini ifade eden KADEF Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu ise, ''Biz asla insanları memleketlerine göre ayırt etmiyoruz. Bizlerde güzel memleketimizin gelişmesi için üzerimize düşen her görevde gençlik kolları olarak hep yanınızdayız. Bundan sonra da Başkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz.Başkanımızın şehrimize daha iyi hizmetler yapmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz'' dedi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/upload/hacieyupguler-necattindememirtas.jpg)