Çetin Örsel, MHP'den Kavak Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Çetin Örsel, Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediyesi Başkan Aday adaylığını açıkladı. Peki Çetin Önsel kimdir? Başkan Adayı Önsel ne iş yapar?

Samsun 23.10.2018, 00:40 14.11.2019, 23:43
Çetin Örsel, MHP'den  Kavak Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

29 Mart 2018 mahalli seçimler yaklaşırken aday adayları da meydanlara çıkmaya başladı.

Samsun'un Kavak ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi'nden'den belediye başkan aday adaylığını açıklayan isimlerden birisi de 36 yaşındaki genç iş adamı Çetin Örsel oldu.

MHP Kavak Belediye başkan aday adayı Çetin Örsel, Samsun'un Kavak ilçesinde vatandaşlar tarafından yardımsever ve hayırsever kişiliğiyle de çok sevilen iddialı adaylardan biri olarak görülüyor.

Partililerin peşinde olduğu Çetin Örsel, Her zaman gönlünde Milliyetçi Hareket Partisi'nin olduğunu, küçük yaşlardan beri de fikri atmosferinde bulunduğunu belirtiyor. Örsel, Aday olduğu taktirde kavaklı hemşehrileriyle dudak uçuklatan projelerini ortaya koyacağını ve kavaklılar ile birlikte bu projeleri gerçekletirerek Kavak'ı Samsun'un bir numaralı ilçesi haline getireceklerini, bunun da bir mucize olmadığını göstereceklerini ifade ediyor.

Örsel; Kavak'ta şanslı adaylardan birisi olarak konuşuluyor.

Kavak halkının yakından tanıdığı Çetin Örsel, genç bir iş adamı olarak el attığı bütün işlerde başarılı olmuş aynı zamanda kooperatif başkanı olarakta kısa zamande ismini etkili bir şekilde de zihinlere kazımıştır. Örsel; "Kavak'ta doğdum, kavak'ta yaşıyorum" diyerek, tüm ticari yatırımlarını da kavak'ta yaptığını ve yapmaya devam edeceğini belirtiyor.

Çetin Örsel Kimdir?

08 .12 .1982 yılında Kavak'ın Kayaköyünde dünyaya gelen Çetin Örsel, 9 kardeşin en ufağıdır. İlkokulu doğduğu köy olan Kayaköyünde, Ortaokulu yaşardoğu lisesinde okuyan Çetin Örsel iş hayatına atılarak çalışmaya başladı.1994 yılında şantiye şefi olarak Dörtlerkireç Sanayiinde Şantiye Şefi olarak çalışan Önsel, 2001 yılında askere giderek vatani görevini İzmir, Gaziemir ve Osmaniye'de tamamladı. Asker dönüşü yeniden Dörtlerkireç San. Tic. Ltd. Şti.de Üretim ve Sevkiyat müdürü olarak iş hayatına devam eden Örsel,. 2010 yılında Aynı Şirketin Müdür olarak iş hayatına devam etti. Çetin Örsel, 2012 yılında ise Kayataş Tarım ve Hayvancılık adı altında şirketini kurarak ticari hayatına ivme kazandırdı.

2014 Mayıs ayında Kavak Yaşardoğu Motorlu Taşıyıcılar ve Tırcılar Kooperatifi Başkanı olarak seçildi. 2018 tarihinde ise tekrar adaysız olarak Başkanlık görevine devam etti. Kavak'ta Hala 5 ayrı şubesi ile faaliyet gösteren şirketin sahibi olan Çetin Örsel, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)