Demirtaş, Ortak Sevdamız Samsunsporumuza Başarılar Dilerim

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsunspor’un kuruluşunun 55. yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, Demirtaş, "Samsunsporumuzun yanında olmaya devam ederek yeni başarıları hep birlikte yaşamayı umut ediyoruz.

Samsun 29.06.2020, 21:33 29.06.2020, 22:01
Demirtaş, Ortak Sevdamız Samsunsporumuza Başarılar Dilerim

Samsunspor’un kuruluşunun 55. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ortak sevda Samsunspor'un yanında olmaya devam ettiklerini belirtti. 

Başkan Demirtaş, Samsunspor’un sadece bir futbol takımı değil şehrin en önemli marka değerlerinden biri olduğunun altını çizerek yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şehrimizin en büyük sevdası haline gelen ve ülkemizin köklü kulüplerinden biri olan Samsunsporumuzun kuruluşunun 55. yıl dönümünü sevinç ile kutluyoruz. Birçok sevinci, heyecanı, gururu ve zaman zaman hüznü hep birlikte yaşadığımız Samsunsporumuzu Yükseliş Sezonunda lider görmek yeniden yükselişin habercisi oldu. Tüm şehir genciyle yaşlısıyla bu yürüyüşte birlik ve beraberliğe en güzel örneklerden biri oluyor. Bundan sonrada her zaman olduğu gibi ortak sevdamız Samsunsporumuzun yanında olmaya devam ederek yeni başarıları hep birlikte yaşamayı umut ediyoruz. Yükseliş Sezonunda futbolcu kardeşlerimize, teknik heyetimize ve her şeyiyle kendini Samsunspor’un başarısına adamış Kulüp Başkanımız Yüksel Yıldırım’a canı gönülden başarılar dilerim”

Necattin Demirtaş ile ilgili en güncel diğer haberleri BURADAN görebilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
14°
açık