Alexa

Deveci; 350 Bin TL Bütçe İle Seçim Kazandım

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Atakum Belediyesi mührünü aldıktan sonra akşam 18:00’da Atakum Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda ‘Atakum’a Bahar Geldi’ konseri düzenledi.

Deveci; 350 Bin TL Bütçe İle Seçim Kazandım

Konser etkinliğine binlerce Atakumlu vatandaşlar katıldı. Konser etkinliğinde sahne alan Grup Zemheri, Besim Kapu ve Dj İnanç Seven binlerce Atakumlu vatandaşı İzmir Marşı ve 10 yıl marşı ile coşturdu. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ninde katıldığı konser de coşkulu anlar yaşandı.

15 Temmuz Demokrasi Meydanında seslenen Cemil Deveci burada yaptığı konuşmada; "Yerel seçimlerimizi huzur içinde gerçekleştirdik. Sandık başına giderek hep beraber önümüzdeki beş yıl için belediye başkanınızı seçtiniz, belediye meclis üyelerini seçtiniz hepinize teşekkür ediyorum. Hepinizin gurur duyacağı bir belediye başkanı olacağım, söz veriyorum.” dedi.

350 BİN TL BÜTÇE İLE SEÇİM KAZANDIM

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Atakum da 350 bin tl bütçe ile seçim kazandığını dile getirerek,‘’Bundan sonra barış ve huzur içerisinde hep beraber olacağız. Ben buradan herkese söz veriyorum. Sadece partili vatandaşlarımızın değil, tüm hemşerilerimizin belediye başkanı olacağım. Ben Türkiye’de 350 bin tl bütçe ile seçim kazanan ilk belediye başkanı oldum ve hepiniz ile gurur duyuyorum. Sadece ben kazanmadım Atakum kazandı, sizler kazandınız.’’ ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından DJ İnanç Seven’in performansı eşliğinde Atakum Belediyesi 15 Temmuz demokrasi meydanında havai fişek gösterisi düzenlendi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 20:47
YORUM EKLE

banner325