İlkadım Belediyesi Muhtarlarla Çözüm Üretiyor

İlkadım Belediyesi, kamu hizmetlerinin etkinliğinin ve verimliliği konusunda  hızlı çözüm ve etkin odaklı hizmet sunabilmek için muhtarlarla bir araya geliyor.

Samsun 17.06.2019, 19:11
İlkadım Belediyesi Muhtarlarla Çözüm Üretiyor

İlkadım Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ilçe sınırlarında hizmet veren mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret ederek Kamu hizmetlerinin etkinliğinin ve verimliliği konusunda hızlı çözüm ve etkin odaklı hizmet sunması için istişarede bulunuyor.

Yerel yönetimlerde sorunların en kısa sürede ilgili birimlere iletilmesi amacıyla kurulan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, muhtarlardan gelen talipleri dikkate alıp acilen değerlendirerek diğer kurumlarla da iletişim kurmalarında yardımcı oluyor. Bu kapsamda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın talimatları doğrultusunda organize olan İlkadım Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü muhtarları ziyaret ederek taleplerini dinliyor ve yerinde çözüm üretiyor.

MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN KIYMETLİ

Muhtarlık İşleri Müdürü Şerif Bahar, muhtarların önemine dikkat çektiği açıklamasında şunları söyledi:

'' Halk arasına Muhtarlarımız mahalleliyi en iyi tanıyanlar ve onlarla iletişimi kuranlar olarak bilinmektedir.Mahalledeki köydeki kimin derdi varsa ilk önce paylaştığı kişidir muhtar. Onun için muhtarlarımız bizim için çok kıymetli. Onlarla bu dönem içerisinde muhtarlık bünyesinde bir araya gelerek karşılıklı problemlerimizi ivedi bir şekilde çözüme kavuşturacağız''

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)