Millî Eğitim Müdürü YİĞİT, Aydınlık Yarınlara Eğitimin Kılavuzluğunda Ulaşacağız

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda, öğrencilerin, öğretmen veli ve tüm eğitim çalışanlarının yeni eğitim ve öğretim yılını tebrik etti.

Samsun 06.09.2021, 12:29 06.09.2021, 20:34
Millî Eğitim Müdürü YİĞİT, Aydınlık Yarınlara Eğitimin Kılavuzluğunda Ulaşacağız

Samsun İl Millî Eğitim Müdürü Murat YİĞİT, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle yayımladığı mesajda, öğrencilerin, öğretmenlerin, velilerin ve tüm eğitim çalışanlarının yeni eğitim ve öğretim yılını kutladı.

 Bir buçuk yıl süren uzun bir aranın ardından, yüz yüze eğitime kaldığımız yerden devam etmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Okullarımız çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin varlığıyla yeniden anlam kazanacak. Sınıflarımız , okul bahçelerimiz öğrencilerimizin neşeli sesleri ve eğitimin güzelliğiyle aydınlanacak. Bu vesileyle sevgili öğrencilerimizin , kıymetli öğretmen ve velilerimizin, tüm eğitim çalışanlarımızın yeni eğitim öğretim yıllarını ve yüz yüze eğitime dönüşümüzü tebrik ediyorum.

Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Kaybettiğimiz zamanın telafisi ve eksiklerimizin giderilmesinde, üzerimize düşen görev ve sorumlulukların farkında olarak müspet bir istikamet çizeceğimizden emin olabilirsiniz. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; ortak aklın birleştiriciliğine inanan, meselelerin özüne nüfuz eden, öğrenci odaklı eğitim stratejileri geliştirebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Millî, manevî değerlerin yaşatıldığı, çağın gerekliliklerine uygun, sağlıklı ve güvenli bir eğitim ortamını çocuklarımız için sunmak en büyük gayemizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'nın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve değerli velilerimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyor; aydınlık yarınlara ,eğitimin kılavuzluğunda ulaşacağımızı ifade etmek istiyorum."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)