PAULMARK Samsun Bulvar AVM'de Hizmete Açıldı

PAULMARK Samsun Bulvar AVM'de bugün alışverişe kapılarını açtı. Modern tekstil anlayışı ile Samsunlulara hizmet verecek olan Paulmark Samsun'un buluşma noktası Bulvar AVM'de izmet verecek.

Samsun 06.12.2021, 17:49 06.12.2021, 18:13
PAULMARK Samsun Bulvar AVM'de Hizmete Açıldı

Paulmark, Türkiye'de birbirinden farklı tekstil giyim modalleriyle ve piyasa şartlarında her yaşa hitap eden ve kaliteyi ucuza sunan PAULMARK, Samsun Bulvar AVM’de ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Paulmark, ne zaman, nerede, kim tarafından kuruldu

Paulmark, ilk olarak 1991 yılında Ankara’da açılan mağazası ile tekstil sektörüne giriş yaptı. Kayatürk Group’un bünyesinde yer alan tekstil Grup, 2006 yılından itibaren kendi markaları ile üretim yapmaya başladı. Paulmark’ın sektörde ilgi görmesi nedeniyle bağımsız olarak markalaştırdı ve yatırımların hepsinde Paulmark tabelası kullanılmaya başladı.

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE PAULMARK

Kurulduğu günden itibaren hızlı bir büyüme grafiği çizen Paulmark, Türkiye’nin bir çok yerinde hizmet vermektedir. Paulmark, Türkiye’de 48. Uluslararası piyasada 102. Mağazasını Samsun'un en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan Bulvar AVM ‘de bugün hizmete açtı.

Mağazalarında satılan ürünlerin tamamını “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile sunan Paulmark Mağazası, tasarımlarında zarif ve evrensel bir tutum benimsemiş ve yurtdışında bulunan şubeleri ile de Türk tekstilinin yaygınlaşmasına imkan sağlamıştır. Kadın, erkek ,çocuk ve spor giyim koleksiyonlarındaki geniş ürün yelpazesi ve her yaşa hitap eden moda çizgisi ile başarılı işleyişine devam eden Paulmark, şehrin çekim merkezi Bulvar AVM’de ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)