Samsunspor’un 55. Yıl dönümü; 'Nice 55 yıllara'

Yılport Samsunspor’un kuruluşunun 55. Yıl dönümünü kutlayan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, 'Nice 55 yıllara' dedi.

Samsun 29.06.2020, 21:17 01.07.2020, 22:23
Samsunspor’un 55. Yıl dönümü; 'Nice 55 yıllara'

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, Türk futbolunun köklerinden biri olan Samsunspor'un 55. Kuruluş yıldönümü kutlayarak, "şampiyonluklarla dolu nice 55 seneler dilerdim” dedi.

Nice 55 yıllara

Başkan seven, şehir olarak tek marka Samsunspora sahip çıkılması gerektiğini belirten Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Seven, Samsunspor’un, kırmızı-beyaz renklerinin yanına 20 Ocak 1989 tarihinde eklenen siyahla birlikte derin bir mazisi olduğunu belirtti. Nuri Seven, Yılport Samsunspor’un kuruluşunun 55. Yıl dönümünü dolayısıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi: “Samsunspor, Samsunlu olanların, bu şehri benimseyenlerin mutlaka desteklemesi gereken bir kulüptür. 1965 yılında başlayan zorlu yolculukta, galibiyetlerde sevindik, mağlubiyetlerde üzüldük. Samsunspor şu anda sayın Yüksel Yıldırım’ın başkanlığında büyük bir hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemekte. Kulüp tarihinin en başarılı günlerini yaşamak için sayın Yüksel Yıldırım’ın yaptığı fedakarlıklara karşılık olarak bizlerinde şehir olarak tek markamıza sevdamıza sahip çıkmamız gerekiyor. Türk futbolunun köklerinden biri olan güzide kulübümüzün 55. Kuruluş yıldönümü kutlar ve şampiyonluklarla dolu nice 55 seneler dilerdim” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık