Sevdamız Samsun ile Büyük Anadolu Hastanesi arasındaki protokol yenilendi

Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Hakan Çiftçi, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, platform genel merkezinde bir araya geldi.

Samsun 13.10.2022, 14:33
Sevdamız Samsun ile Büyük Anadolu Hastanesi arasındaki protokol yenilendi

Sevdamız Samsun Platformu ile Büyük Anadolu Hastanesi arasındaki protokol yenilendi. Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Hakan Çiftçi, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, platform genel merkezinde bir araya geldi. Platform üyelerine yapılan indirim için imzalanan protokol yapılan görüşmenin ardından yenileni.

İNDİRİM ALIYORLAR

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Üyelerimiz, geçtiğimiz dönemde Büyük Anadolu Hastanesi ile imzaladığımız protokol sayesinde indirimli olarak tedavi süreçlerini geçirdiler. Protokolümüzü yenileyerek, üyelerimizin yine aynı hizmeti almaya devam etmesini sağladık. Büyük Anadolu Hastanesi, yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

TÜM ÜYELER FAYDANALABİLİR

Sivil toplum kuruluşlarının önemli olduğunu ifade eden Büyük Anadolu Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, “Sevdamız Samsun Platformu, üyeleri ile Samsun’un en etkili STK’larından biri. Önemi büyük olan böyle bir kuruluşla protokolümüzü yenilediğimiz için mutluyuz. Platformun tüm üyeleri protokolümüzden faydalanabilir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)