Atakum - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)'de futbol camiasıyla bir araya gelerek, "Atakum'u spor kenti yapacağız" dedi. Futbol kulüplerinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından bildiğini belirten Türkel, kulüplere destek olacaklarını sözlerine ekledi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65e0e032aecbc.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65e0e099d1694.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65e0e032aecbc.png)
Atakum'da Sporun Geleceği Parlak
CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, ASKF'de gerçekleşen toplantıda Atakum'da bulunan 12 kulüp başkanı ve yöneticileriyle buluştu. Toplantıda Atakum'da yaklaşık bin 300 futbolcunun bulunduğunu ve bölgenin bir spor kenti olduğunu vurgulayan Türkel, "Atakum'u daha da ileri götürmek ve tüm branşlarda sporcu yetiştirmek için çalışacağız" dedi.Spor Kompleksi ve Destekler
"Atakum'a yakışan bir spor kompleksi kazandıracağız" diyen Türkel, mevcut sahanın kullanılamaz durumda olduğunu ve bu sorunu çözeceklerini ifade etti. Ayrıca, takımların deplasman maçlarına gitmeleri için de destek sağlayacaklarını belirterek, "Atakum Belediyesi olarak deplasmanlara götüreceğiz ve kumanya hazırlayacağız" şeklinde konuştu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65e0e099d1694.png)