Sevdamız Samsun Genel Merkezi, Genel Başkan Nuri Seven ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Samsun Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş'ı makamında ziyaret etti. Bu ziyaret, şehrin güvenlik ve asayiş konularında önemli bir rol üstlenen Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş'a destek ve teşekkür amacı taşıyordu.Genel Başkan Nuri Seven ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahmet Arıbaş'a yeni görevinde başarılar dileyerek, şehirdeki güvenlik mücadelesine olan katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.Sevdamız Samsun Genel Merkezi, ziyaret sırasında Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş'a, geniş kapsamlı çalışmalarını ve projelerini detaylı bir şekilde aktardı. Ayrıca, Sevdamız Samsun Genel Merkezi Çalışma Programı ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.Genel Başkan Nuri Seven, yaptığı açıklamada, Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş'ın Samsun şehrindeki başarılı güvenlik mücadelesine vurgu yaparak, "Ahmet Arıbaş Bey'in liderliğindeki emniyet teşkilatının, şehrimizin güvenliği ve huzuru için gösterdiği üstün gayreti takdirle karşılıyoruz. Sevdamız Samsun olarak, Emniyet Müdürümüz Ahmet Arıbaş'a desteklerimizi sunuyor, başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş ise, Sevdamız Samsun Genel Merkezi'ne teşekkür ederek, "Sevdamız Samsun'un gösterdiği duyarlılık ve desteğe teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Bu ziyaret, şehrin güvenlik ve asayiş konularında sivil toplum kuruluşlarının desteğinin önemini bir kez daha gözler önüne serdi.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65b67901060a8.png)