AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İnci'den Havza Ziyareti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Ali İnci Havza Belediyesini ziyaret etti.

Siyaset 04.08.2021, 12:06
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İnci'den Havza Ziyareti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Bölge Koordinatörü ve 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci beraberindeki heyetle birlikte Havza Belediyesini ziyaret etti.

Ali İnci ile beraberindekiler Havza Belediyesi ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ile bir süre görüştüler. Başkan Özdemir Havza Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar, projeler ve projelerde gelinen noktalar hakkında İnci ve beraberindekilere bilgiler aktardı.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Ali İnci Özdemir ve Kayan’a çalışmalarından ötürü teşekkür etti. İnci 2023 hedefleri doğrultusunda yerel yönetimlerin çalışmalarının ve vatandaşla temaslarının çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Bölge Koordinatörü ve 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci’ye semaver hediye ettiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)