Ak Parti MHP Ortak Miting

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlediği basın toplantısında yaptığı değerlendirmelerde, "MHP ile ortak miting yapılabilir. Cumhur İttifakı'nın mitingi olarak BBP de katılabilir." dedi.

Siyaset 09.05.2018, 18:51
Ak Parti MHP Ortak Miting

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, basın toplantısında yaptığı açıklamada, ''Ortak miting ihtimali var. Tarihi yeri kesinleşmedi. MHP ile ortak miting yapılabilir. Cumhur İttifakı'nın mitingi olarak BBP de katılabilir. Birlik duygusunu yansıtacak bir miting olacaktır.'' dedi.

“MHP ile ortak bir miting de yapılabilir” 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MHP lideri Bahçeli ile ortak bir miting programının olup olmayacağının sorulması üzerine Kalın, “Böyle bir ihtimal var. Kesinleşmiş bir kampanya programı henüz oluşmadı, şu günlerde oluşuyor. Böyle bir ihtimal de var. MHP ile ortak bir miting de yapılabilir. Cumhur İttifakı’nın mitingi olarak, BBP’de buna katılabilir. Bu Cumhur İttifakı’nın gücünü, birlik ve beraberlik ruhunu yansıtacak önemli bir mitin olacaktır. Sokağa çıktığınız zaman Cumhur İttifakı’nın gerçek manada sahiplenildiğini görüyorsunuz. Dolayısıyla bunu bir miting ile ortak bir tamım programlarla taçlandırmak da elbette güzel olacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlediği basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Yorumlar (0)
25°
açık