Ak Parti Samsun Heyetinden Genel Merkez Ziyareti

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve samsun heyeti Ankara'da Ak Parti Genel Merkezinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Siyaset 02.04.2021, 22:47 03.04.2021, 13:44
Ak Parti Samsun Heyetinden Genel Merkez Ziyareti

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, milletvekillerinin yanı sıra heyette bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri ve başkanlar, Merkez Yürütme Kurulu'nda görev alan isimlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Ak Parti Samsun heyetinde İl Başkanı Ersan Aksu, Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları bulundu. Heyet,  7. Olağan Büyük Kongrenin ardından AK Parti Genel Merkezi'nde ziyaretler gerçekleştirdi. 

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileten İl Başkanı Ersan Aksu, ziyarette Karaaslan'a hediye takdim etti. Ardından hep birlikte heyet, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u ziyaret etti. Başkan Aksu, yeni dönemde de aynı görevine devam edecek olan Kurtulmuş'a hediyesini takdim etti.

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Òzhaseki, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Özlem Zengin, AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan'ı ziyaret eden Samsun heyeti temaslarını tamamladı. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun İl teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi paylaştı.  "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde partimizin her kademesi milletimiz için yoğun çalışma içerisinde. Genel Başkanvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımızı kongremizin ardından Genel Merkezimizde ziyaret ettik, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Kendilerine teşkilatımız adına teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)