Alexa

Başbakan Binali Yıldırım, Zonguldak MHP İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Başbakan Binali Yıldırım, Zonguldak ziyareti kapsamında MHP İl Başkanlığını ziyaret etti. Yıldırım'ı MHP İl Başkanı Hamdi Ayan karşılandı.

Başbakan Binali Yıldırım, Zonguldak  MHP İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Başbakan Binali Yıldırım Zonğuldak Ak Parti Teşkilatını ziyaret ettikten sonra MHP İl Başkanlığını ziyaret etti. Başbakan'ın buradaki ziyareti basına kapalı gerçekleşti.

Filyos Liman Projesi’nin temel atma töreni ile 72 tesisin açılışını gerçekleştiren Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti İl Teşkilatını ziyaret etti. Başbakan Yıldırım, daha sonra teşkilat binasının yanında bulunan MHP İl Başkanlığını ziyaret etti.

MHP’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başbakan Yıldırım, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan tarafından karşılandı. Ziyaret basına kapalı gerçekleştirildi. Yaklaşık yarım saat MHP İl Başkanlığı binasında kalan Başbakan Binali Yıldırım ardından Genel Maden İşçileri Sendikasına geçti.

GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ve maden işçileri tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım, maden işçilerinin sorunlarını dinledi. Yıldırım, GMİS ziyaretinin ardından helikopter ile kentten ayrıldı.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 23:33
YORUM EKLE

banner325