Alexa
banner314

Çiğdem Karaaslan; Ezelden Beridir Çevreciyiz

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Keçiören Belediyesi tarafından başlatılan "Yeşil Gün Projesi " etkinliğine katıldı.

Çiğdem Karaaslan; Ezelden Beridir Çevreciyiz
banner327

Keçiören Belediyesi tarafından başlatılan Yeşil Gün Projesi kapsamında, Sancaktepe Mahallesi'ndeki pazar yerinde düzenlenen etkinliğe katılan Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, çevreye sahip çıkmanın hem ülkenin hem de insanlığın ortak geleceğine sahip çıkmak anlamına geldiğini dile getirdi. 

AK Parti belediyeciliğiyle Türkiye'de ideolojik belediyecilik bittiğini ifade eden Çiğdem Karaaslan, bunun yerine hizmet belediyeciliğinin başladığını savundu. Marka şehirler oluşturmak için büyük bir çaba içine girdiklerini belirten Karaaslın; "Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın adını 'gönül belediyeciliği' koyduğu, en büyük hizmetin gönüller kurmak olarak tanımlandığı bu yeni dönemde şehirlerimiz de gönüllere hitap eden mekanlar bütünüdür. Tabiata, doğaya, çevreye ve bütün yaratılmışlara saygı duyan bir anlayışın temsilcileri olarak bizler ezelden beridir çevreciyiz diyoruz." dedi.

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Belediye Başkanı Mustafa Ak ile çevre gönüllüsü çocuklar ve mahalle sakinleri, ellerine çöp poşeti alarak belediyeye bağlı temizlik ekibiyle etkinlik alanının bulunduğu sokaktaki çöpleri temizledi.

Yeşil Gün Projesi ile Keçiören'deki mahallelerin peyzaj, yol, asfalt çalışması, çevre düzenlemesi, bakım, onarım, temizlik çalışmalarının yapılması, vatandaşların sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarının karşılanması hedeflendiği belirtildi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 23:16
YORUM EKLE

banner307

banner325