Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan Samsun'a Geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun İl Kongresi için Samsun'a geliyor.

Siyaset 15.10.2020, 16:38 15.10.2020, 19:58
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan Samsun'a Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan 1 Kasım 2020 Pazar günü Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirilecek olan Samsun İl Kongresine katılmak üzere Samsun'a geliyor.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Ak Parti Samsun İl Kongresi'ne ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, 1 Kasım'da, o tarihi günde Samsunlular ile birlikte ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bir kez daha Samsun'a yakışır şekilde ağırlayacaklarını söyledi.ERSAN AKSU: KARADENİZ'İN İLK İL KONGRESİ

Samsun'un 1 Kasım'da tarihi günlerinden birini daha yaşayacağını söyleyen Başkan Ersan Aksu, yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

"7. Olağan Kongremiz, Karadeniz Bölgesi’nde ilk il kongresi olacak. Samsun'a ayrı bir değer veren Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri, hem Samsun Teşkilatı olarak bizlerde hem de kıymetli Samsunlu hemşehrilerimizde çok büyük bir sevinç ve heyecan oluşturdu. 2019 yılında şehrimize 3 defa teşrif eden Sayın Cumhurbaşkanımızın Samsun sevgisi ve hemşehrilerimiz ile gönül bağı bambaşka bir boyutta devam ediyor. Hemşehrilerimiz, partimizin kuruluşundan bu yana inandıkları yolda yürüyerek Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman sevgilerini gösterip çok büyük destek verdiler. İl Kongremiz vesilesi ile, 1 Kasım'da, o tarihi günde hemşehrilerimiz ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı bir kez daha Samsun'a yakışır şekilde ağırlayacağız" dedi.

İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz

Kongrelerini 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirmeyi planladıklarını belirten Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu," Bizim bütün kongrelerimiz; adeta bir bayram atmosferinde; düğün, şenlik havasında; heyecan ve coşku içerisinde gerçekleşmiştir.  Bu kongremizde de aynı coşkuyu; pandemi sürecinden dolayı fiziki yakınlıkla değil ise de biraz daha farklı olarak gönül bağımızın gücüyle ve her zamanki gibi sımsıkı kenetlenen gönüllerin heyecanıyla hissedecek ve yaşayacağız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uyarak, tüm teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla heyecan ve coşku içerisinde ilk günkü aşkla kongremizi yapacağız. İnandığımız yolda yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)