Alexa

MHP Aksaray Adayları esnaf ziyaretinde

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır ve Kılıçarslan Ekin, Örnek Sanayi Sitesi'nde esnafı ziyaret etti.

MHP Aksaray Adayları esnaf ziyaretinde
MHP Aksaray milletvekili adayları Turan Yaldır ve Kılıçarslan Ekin, Örnek Sanayi Sitesi'nde esnafı ziyaret etti.

MHP adayları ziyarette esnafın sorunlarını dinleyerek,"Her gittiğimiz yerde esnaf bizi gerçekten büyük bir sevgi ile bağrına basıyor. Onlar bir dert yumağı haline gelmiş. Öncekilerin artık onlara faydadan çok zarar verdiğinin farkındalar. Bu düzenin değişmesi gerektiğini bizden fazla onlar söylüyorlar. Artık kendileri için bir şeyler yapacak insanların seçilmesi gerektiğini ve bu konuda da en doğru seçimin MHP iktidarı olduğunun farkındalar. Biliyoruz ki bizden desteklerini esirgemeyerek daha önce gördükleri kötü muameleye sandıkta tokat gibi bir cevap verecekler’’ şeklinde konuştu.

Sanayi esnafı ise "Biz halen bazı adayların gelmesini bekliyoruz. Zamanında bizi nasıl hiçe saydılarsa bizde onları hiçe sayacağız. Bakalım bu seçimlerde bizden nasıl oy isteyecekler. Zamanın da bizimle ilgili kararları bizsiz alıp, böyle olmaz bizi mağdur edersiniz dediğimizde, ben yaptım oldu diyerek yumruğunu masaya vuranları, şimdi yumruğunu sandığa vuracak bir esnaf bekliyor." dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 21:24
YORUM EKLE