Öykü Özkan, Mustafa Kemaller Tükenmez!

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Samsun İl Başkanı Öykü Özkan, "Benden önce birlikte bayrağı devraldığımız İl başkanım, değerli büyüğüm, ağabeyim Furkan Demir'e partimiz için ve bize kattıkları için minnettarım. Mekanı cennet olsun." dedi.

Siyaset 19.02.2021, 12:19 19.02.2021, 12:51
Öykü Özkan, Mustafa Kemaller Tükenmez!

"Tükenir elbet gökte yıldız, denizde kum tükenir. İnanın Mustafa Kemaller tükenmez" ifadelerini kullanan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Samsun İl Başkanı Öykü Özkan, Cumhuriyet Halk Partisinin emrinde olduğunu belirterek, "Furkan Demir'e partimiz için ve bize kattıkları için minnettarım. Mekanı cennet olsun." dedi.

Öykü Özkan'ın yazılı basın açıklaması şöyle:

"Örgütün içerisinde yetişmiş bu örgüt sayesinde bir şeyler başarmış, dostluklar edinmiş bir kadınım. Örgütsel mücadelemde yetişmiş olduğum olgular üzerinde, gençlik kollarındaki ve siyasi mücadeleler yürüten arkadaşlarımızın yanında olmak onlara yardımcı olmak en büyük gayretim olacaktır. Bu ülke için bende mücadele etmek istiyorum diyen her arkadaşıma, onlara hangi konuyla yardımım dokunacak ise üzerime düşen her görevi yerine getirmeye hazırım. Siyasi mücadelem hangi kademede, hangi yönetim seviyesinde olursa olsun önce halkımın sonra partim olan Cumhuriyet Halk Partisinin emrindeyim. Benden önce birlikte bayrağı devraldığımız İl başkanım, değerli büyüğüm, ağabeyim Furkan Demir'e partimiz için ve bize kattıkları için minnettarım. Mekanı cennet olsun. Tüm Türkiye kamuoyuna sesleniyorum ki "Tükenir elbet gökte yıldız, denizde kum tükenir. İnanın Mustafa Kemaller tükenmez" diyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)