Alexa

Hasacar, “Sporcularımızın Başarılarıyla Gurur Duyduk”

Federasyon Kupası yarışmaları 11-13 Ekim tarihleri arasında Bolu’da yapıldı. Emir Erışık ise Aerobik Jimnastik Büyükler Tek Erkek mücadelesinde şampiyon olarak altın madalya ile yarışmayı tamamladı.

Hasacar, “Sporcularımızın Başarılarıyla Gurur Duyduk”

Cimnastik Şubesi Sorumlusu Hüseyin Hasacar, Federasyon Kupası yarışmalarını başarıyla tamamlayan sporcularla gurur duyduklarını ifade etti.

Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Federasyon Kupası yarışmaları 11-13 Ekim tarihleri arasında Bolu’da yapıldı. 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik takımı sporcularından Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş ve Emir Erışık yarışmayı altın madalya ile sonlandırdı. Ayşe Begüm Onbaşı ve Mehmet Ercoş çifti Aerobik Cimnastik Büyükler Çiftler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi oldu. Emir Erışık, Aerobik Cimnastik Büyükler Tek Erkek mücadelesinde şampiyon olarak altın madalya ile yarışmayı tamamladı.

Hasacar, Gurur Duyduk

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Cimnastik Şubesi Sorumlusu Hüseyin Hasacar, Bolu’da sona eren Federasyon Kupası yarışmalarını başarıyla tamamlayan sporcularıyla gurur duyduklarını ifade ederek, “ yarışmalarında sporcularımız adeta madalyalara ambargo koydular. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün elde edilen bu başarılarda büyük emeği var. Manisa’mızın başında sporu böylesine seven bir başkanın olması sporcularımızın için de büyük bir şans. Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuz adına sporcularımızı ve antrenör kadromuzu bir kez daha kutluyorum” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 18:56
YORUM EKLE

banner325