Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Samsun ziyaretleri çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP İl Başkanı Burhan Mucur ve partinin teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Bakan Yumaklı'nın ziyareti samimi bir havada gerçekleşti.
Bu önemli buluşmaya Samsun Milletvekili Prof. Dr. İlyas Topsakal, AK Parti Samsun Milletvekilleri Mehmet Muş, Orhan Kırcalı, Ersan Aksu ve önceki dönem AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da katıldı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65cfa858ba5d1.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65cfa9549040c.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/02/65cfa8314ea54.png)