Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ , 15 Aralık Cuma günü Samsun'a ziyarette bulunacak. Bu ziyaret, Zafer Partisi Samsun İl Başkanı Faruk Şen tarafından, milli mücadelenin ilk adımının atıldığı Samsun'da Yerel Seçim çalışmalarının sembolik başlangıcı olarak nitelendirildi. Zafer Partisi'nin Samsun ve Karadeniz bölgesine özel önem verdiğini belirten Şen, Genel Başkan Özdağ'ın Tütün İskelesi'nden yerel seçim çalışmalarına başlayacağını ifade etti. Toplantıda, Zafer Partisi'nin yerel seçimlerde Türk halkının sesi olacağı vurgulandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657047b14a400.png)
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 15 Aralık Cuma günü Samsun'a geliyor.Zafer Partisi Samsun İl Başkanı Faruk Şen, "Genel Başkanımız milli mücadelenin ilk adımının atıldığı şehrimizde, Tütün İskelesi'nden yerel seçim çalışmalarının sembolik başlangıcını yapacak." dedi.Karadeniz bölgesine özel önem veren Zafer Partisi (ZP) Genel Başkanı Ümit Özdağ, cumhuriyetin ilk adımının atıldığı Samsun'u ziyaret edecek. 15 Aralık Cuma günü bir günlük program için şehre gelecek deneyimli siyasetçi, Atatürk'ün kurtuluş meşalesini yaktığı Samsun'da halkla bir araya gelecek.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/6570478e69a82.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/657047b14a400.png)
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 15 Aralık Cuma günü Samsun'a geliyor.Zafer Partisi Samsun İl Başkanı Faruk Şen, "Genel Başkanımız milli mücadelenin ilk adımının atıldığı şehrimizde, Tütün İskelesi'nden yerel seçim çalışmalarının sembolik başlangıcını yapacak." dedi.Karadeniz bölgesine özel önem veren Zafer Partisi (ZP) Genel Başkanı Ümit Özdağ, cumhuriyetin ilk adımının atıldığı Samsun'u ziyaret edecek. 15 Aralık Cuma günü bir günlük program için şehre gelecek deneyimli siyasetçi, Atatürk'ün kurtuluş meşalesini yaktığı Samsun'da halkla bir araya gelecek.
TEŞKİLAT TAM KADRO
Zafer Partisi Samsun İl Teşkilatı, 2024 yılının Mart ayında gerçekleştirilecek Mahalli İdareler (Yerel) Seçimler öncesi Genel Başkan Ümit Özdağ'ın ziyaretiyle ilgili basını bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya ZP Samsun İl Başkanı Faruk Şen, ZP Atakum Burak Seyfeli, ZP Bafra İlçe Başkanı Bülent Çakır, ZP Canik İlçe Başkanı Mitat Oytun, ZP İlkadım İlçe Başkanı Zafer Göğne, ZP Kavak İlçe Başkanı Bülent Öztürk, ZP Tekkeköy İlçe Başkanı Ümit Kılıç, il ve ilçe teşkilat üyeleri ile Samsun'da bulunan ulusal (yaygın) ve yerel basın mensupları yer aldı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2023/12/6570478e69a82.png)