Cumhur İttifakı'nın Ak Parti'den Vezirköprü Belediye Başkan Adayı Murat Gül, yoğun seçim kampanyası kapsamında Çalman Mahallesi'ni ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla buluşan Gül, Vezirköprü'yü bir turizm destinasyonu merkezi yapma planlarını paylaştı.
Gül, Vezirköprü'nün doğal güzelliklerini ve özellikle Şahinkaya Kanyonu'nu Türkiye'nin ve dünyanın dikkatine sunma hedefinde olduklarını vurguladı. "Türkiye Yüzyılı Şehirleri" için gerçek belediyecilik vizyonunu aktaran Gül, Şahinkaya Kanyonu'nun ziyaretçileri için konaklama ve yeme içme ihtiyaçlarının iyileştirilmesinin bölgenin turizm potansiyelini artıracağını belirtti.Murat Gül, "Her fırsatta mahalle sakinlerimizle bir araya gelip, Vezirköprü'nün turizm gelirini nasıl artırabileceğimizi konuşuyoruz. Şahinkaya Kanyonu'nu ziyaret edenler için yaşanan sıkıntıların üstesinden geleceğiz ve Vezirköprü'yü istediğimiz turizm noktasına taşıyacağız inşallah," dedi.
Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Murat Gül, seçmenlere "1 Nisan sabahına çok daha güçlü uyanacağız" sözü verdi. Bu projelerle ve bu hedeflerle Vezirköprü'nün turizmde hak ettiği değeri bulması ve bölge ekonomisine katkıda bulunması beklendiği belirtiliyor.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65f9b2d9d569b.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65f9b31529e02.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/03/65f9b3378e987.png)