AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Yahya Çınkıl, aday adaylığını açıkladığı günden bu yana İlkadım ilçesinde yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Çınkıl, "Aday adaylığımızı açıkladığımız ilk günden itibaren aynı heyecanla sahadayız. İlkadımlı hemşehrilerimizin teveccühü, inancımızı ve azmimizi artırıyor" açıklamasında bulundu.
İlkadım'da adeta bir aday gibi çalışan Çınkıl, ilçe sakinleriyle sürekli olarak bir araya gelerek, onların görüş ve önerilerini dinliyor. Gittiği her yerde İlkadım halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Çınkıl, "Sahadayız, çalışıyoruz. İlkadım'a hizmet için hazırız, kararlıyız. İnşallah önce aday, daha sonra Belediye Başkanı ve İlkadım'ın yeni yüzü olarak ilçemize hizmet edeceğiz" ifadelerini kullandı.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65a569a8cbec6.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65a5696c79260.png)
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65a569a8cbec6.png)
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
AK Parti'nin bir neferi olarak sahada azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdüren Çınkıl, İlkadım'da yaşayan 340 bin vatandaşın her birinin gururla sahipleneceği bir belediyecilik modeli sunmayı hedeflediğini belirtti. Çınkıl, "Hemşehrilerimizin dua ve destekleriyle yol alıyoruz. Birlikte başaracağız. İlkadım'da yaşayan her bir kardeşimiz için aydınlık yarınları birlikte inşa edeceğiz. Asli görevlerini layıkıyla yerine getirebilen, kurumsal ve mali yapısı düzenli, güven esaslı, insanı önceleyen gerçek belediyecilik için; yol haritamız hazır, biz hazırız, İlkadım hazır" şeklinde konuştu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65a569dbbe7fc.png)