Samsun'da gerçekleştirilen Orta Karadeniz kariyer fuarı (OKAF'24), YEDAŞ'ın katılımıyla gençlerin kariyer planlamalarına ışık tuttu. 10-11 Ocak tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde elektrik dağıtım hizmetleri sunan YEDAŞ, gençlerle bir araya geldi.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65a0ef21a521c.png)
Fuarın Açılışı Samsun Valisi Orhan Tavlı'nın Konuşmasıyla Başladı
Fuar, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin "Yetenek Her Yerde" mottosuyla düzenlendi. Açılış konuşmasını Samsun Valisi Orhan Tavlı yaptı. YEDAŞ, bu önemli etkinlikte gençlere kariyer planlamaları ve bölgedeki istihdam olanakları hakkında rehberlik etti. Ayrıca, etkili özgeçmiş hazırlama, çalışan adaylarından beklenen yetkinlikler ve sektör trendleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/65a0ef21a521c.png)