Alexa

DEMİRTAŞ, "İLKADIM'DA KİMSE AÇ KALMAYACAK"

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş, "İlkadım'da kimse aç kalmayacak" dedi.

DEMİRTAŞ, "İLKADIM'DA KİMSE AÇ KALMAYACAK"

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş, İlkadım’da projelerinin detaylarını kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor.

2009- 2014 yılları arasında İlkadım’da 'Askıda Ekmek' projesinin İçişleri Bakanlığı tarafından da yerel yönetimlerce uygulanabilir proje olarak kabul gördüğünü belirten Necattin Demirtaş, "Her zaman ifade ettiğim gibi yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Bizler rutin belediyecilik çalışmalarını yanı sıra sosyal belediyecilik noktasında da İlkadım’da fark yaratacağız. Geçmişte bunu nasıl başardıysak şimdi de başaracağız" diye konuştu.

"Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir" diyen bir Peygamberin Ümmetiyiz. Bu bilinç ve sorumlulukla projelerimizi şekillendireceğiz" diyen Necaattin Demirtaş, 'ASKIDA YEMEK' projesi ile İlkadım’da evine yemek götüremeyen ihtiyaç sahibi vatandaşımız kalmayacak" dedi. 

Projenin deyatları ile ilgili bilgi veren Necattin Demirtaş, "İlkadım bölgesinde faaliyet gösteren lokantalarla anlaşarak, dar gelirli ailelerin ücretsiz olarak yemek almalarını sağlayacak. Bunu hayırsever iş insanlarıyla hayata geçireceğiz. Biz, onlarla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız arasında bir gönül köprüsü kuracağız. İlkadım yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin yaşandığı bir ilçe olarak şehrimize örnek olacaktır" dedi.

YORUM EKLE