Alexa

Hüseyin Tosun; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan kadınları ziyaret eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Hüseyin Tosun; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı

Cumhur İttifakı Belediye Başkanı ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan kadınların gününü kutladı.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, İlk kutlamayı Belediye personellerine yaptı. Ardından kurumları ve fabrikaları ziyaret ederek kadınların gününü kutladı. 

8 Mart dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlere, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, kadın kolları başkanları ve teşkilat üyeleri ile birlikte katılarak karanfil dağıtan Başkan Tosun; “ Kadınlar bizlerin baş tacı. Kadınlarımızı yaşamın her alanında görmeliyiz. Çünkü toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Kadınımız, aile ve toplum yapısının en müstesna mevkisinde bulunarak takdir edilecek fedakârlıklar ortaya koymuştur. Allah kadınlarımızı bizlere emanet etmiştir. Bizlerde emanetimize sahip çıkmalı gerekli değeri vermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle; kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 21:55
YORUM EKLE