Alexa

Salih Şen Kimdir?

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı belli oldu. Zaadet Partisi'nin Samsun Büyükşehir Adayı Salih Şen oldu. Peki Salih Şen kimdir?

Salih Şen Kimdir?

Yerel seçimler yaklaşırken partilerde adaylarını açıklamaya devam ediyor. Saadet Partisi'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı merak ediliyordu. Saadet Partisi Bugün Samsun Belediye Başkan adayınının Salih Şen olduğunu açıkladı.Salih Şen'in kimdir? Salih Şen ne iş yapar? şeklinde insanlar sormaya başladı. Salih Şen ile ilgili merak edilen biyografi şöyle:

İlçelerdeki bazı belediye başkan adaylarını açıklayan Saadet Partisi, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Salih Şen’i açıkladı. 

Salih Şen Kimdir?

İnşaat Mühendisi olan Salih Şen, Saadet Partisi’nin 25. Dönem Samsun Milletvekili Adayıdır.1963 yılında Çarşamba'da doğan Salih Şen, İlkokul, ortaokul ve liseyi Çarşamba'da okudu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde İnşaat Mühendisliğini bitiren Salih Şen, Saadet Partisi’nin farklı kademelerinde görevler aldı. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Saadet Partisi 25. Dönem milletvekili adayı da olan Şen, Orta seviyede İngilizce ve Arapça bilmekte olup, evli, 3 çocuk babasıdır.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 13:40
YORUM EKLE