Alexa

Zihni Şahin; Bu Hareketin İsimsiz Kahramanları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum seçim koordinasyon merkezi (SKM) de' mahalle başkanları ve sandık görevlileriyle buluştu,

Zihni Şahin; Bu Hareketin İsimsiz Kahramanları

Atakum'da SKM de, mahalle başkanları ve sandık görevlileriyle buluşan zihni şahin, "Tek yumruk olalım, bir ve beraber hareket edelim" dedi.

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde mahalle başkanları ve sandık görevlileri ile bir araya gelerek istişarede bulundu. Seçimlerin önemine değinen Başkan Şahin, "Her zaman vurguladığımız gibi ortak akıl ile hep birlikte çalışacağız, başaracağız" ifadelerini kullandı.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy'un da katıldığı toplantıda Başkan Zihni Şahin, zincirin halkası koptuğunda aksaklık başlayacağını söyleyerek şöyle dedi: 

ZİNCİRİN HALKALARI...

teşkilat mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Teşkilatları insan organizmasına benzeten Zihni Şahin, "Nasıl ağzımızla konuşuyor, burnumuzla kokluyoruz, ayaklarımızla yürüyoruz, yani bütün organlarımızla varsak, bir tek organımız olmadığında eksik durumuna düşüyoruz. Teşkilatlar da böyledir. AK Parti teşkilatı genel başkandan mahalle başkanlıklarına kadar gider. Zincirin bir halkası koptuğunda aksaklıklar başlar" 

İSİMSİZ KAHRAMANLAR

Mahalle başkanlarının isimsiz kahramanlar olduklarını ifade eden Zihni Şahin, mahalle başkanlarının vatandaşlarla iç içe olan en yakın teşkilat görevlileri olduğunu belirterek, "Yani sizler asılında bu hareketin isimsiz kahramanlarısınız. Büyük fedakarlıklar yapıyorsunuz. Bu işte gönüllü olanların ne maaşı var, ne başka türlü kazançları. Fedakarlık yapıyorsunuz. Teşkilat olarak bir ve beraber hareket etmeye devam etmeliyiz. Teşkilat yapımız çok güçlü. Yine de eksikliklerimiz varsa bunları söylemeden geri durmayalım. En büyük rakibimiz, kendimiziz. Tek yumruk olmak zorundayız" dedi.

Belediye meclisinde de güçlü olmalıyız

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Atakumluların kendilerine yönelik teveccühlerinin son derece memnuniyet verici olduğunu Bugüne kadar alınan tüm yansımaların olumlu olduğunu kaydeden Zihni Şahin; "Yine de dur durak demeden seçimlerin sonuna kadar çalışmalıyız. Ara vermeden, birbirimize sıkı sıkıya sarılarak, kenetlenerek... Özellikle belediye meclisinde de güçlü olmalıyız. 5 yıl boyunca bu güzel ilçeye hizmet etmeyi davamız olarak belirledik. Meclis aritmetiği de lehimize olursa işte o zaman çok daha iyi, çok daha rahat bu güzel ilçeye hizmet etme imkanına kavuşuruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 22:28
YORUM EKLE