Alexa

ARSİN OSB’den Kaymakam Fikret Dağ’a Veda Yemeği

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Yozgat Kadışehri Kaymakamlığına tayini çıkan Arsin Kaymakamı Fikret Dağ onuruna veda yemeği düzenledi.

ARSİN OSB’den Kaymakam Fikret Dağ’a Veda Yemeği

Arsin Kaymakamı Fikret Dağ'a veda yemeği düzenlendi. Bölge Müdürlüğünde düzenlenen veda yemeğine Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri Köksal Yavuz, Hasan Küçükaslan ve Bölge Müdürü Hakkı Yazıcı katıldı.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen veda yemeğine ev sahipliği yapan Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, birlikte görev yapmaktan onur duydukları Kaymakam Fikret Dağ’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Arsin Kaymakamı Fikret Dağ ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Başkan Çelebi “Kaymakamımıza Arsin ilçesine ve Organize Sanayi Bölgemize verdiğiniz katkılardan ötürü teşekkürlerimizi sunarız.” dedi. Kaymakam Fikret Dağ ise onuruna verilen yemek için teşekkürlerini sunarken Arsin İlçesinde görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yemek, plaket takdimi ve toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

YORUM EKLE